Pobjednica Masterchefa: 'Poželim otvoriti restoran'

JoomBoos/Screenshot/Canva
Endrina Muqaj osvojila je srca gledatelja i strogi žiri te odnijela pobjedu u osmoj sezoni popularnog kulinarskog showa MasterChef
Vidi originalni članak

Ova Zagrepčanka ostavila je siguran posao menadžerice u korporativnom svijetu kako bi slijedila svoju istinsku strast, a put od audicijskog korejskog sendviča do pobjedničkog menija bio je dokaz njezina iznimnog talenta, kreativnosti i smirenosti pod pritiskom. Nakon što se euforija oko pobjede slegla, Endrina se posvetila novim projektima i planiranju budućnosti, u kojoj osvojenih 30.000 eura planira uložiti u daljnje edukacije i kulinarska putovanja.

Neočekivana priznanja u studiju

Iako smo je navikli gledati kako s nevjerojatnom lakoćom barata namirnicama i tehnikama, Endrina je nedavno gostujući u JoomBoos studiju otkrila i svoju drugu, opušteniju stranu. Sudjelujući u zabavnom formatu 'Jesam ili nisam', pobjednica MasterChefa odgovarala je na škakljiva pitanja i priznala nekoliko situacija koje bi iznenadile njezine obožavatelje.

Na opće iznenađenje, otkrila je da joj se, unatoč tituli koju nosi, dogodila prava noćna mora svakog kuhara. Priznala je kako je jednom prilikom zapalila nešto u kuhinji, dokazavši da se i najboljima događaju nezgode.

Mala laž za mir u kući

Osim ove anegdote, podijelila je još jednu situaciju s kojom se mnogi mogu poistovjetiti. Naime, priznala je da je znala reći da joj je neko jelo fino, iako to zapravo nije mislila. A ako vas zanima što je još otkrila, cijeli video s njezinim zabavnim odgovorima možete pogledati na JoomBoos TikTok profilu.

POGLEDAJTE VIDEO:

@joomboosyt @Endrina u ‘JESAM/NISAM’: ‘Više puta sam zapalila krpu tijekom kuhanja’ 🙈 #masterchef #fyp ♬ Let's Go! - FASSounds
Posjeti joomboos.24sata.hr