71 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iva_8510

    Iva_8510

    Zelim osvojiti te nagrade☺
  • antonio04

    Nadam se da cu osvojiti paket.Ali sretno svima!
  • petar94

    Stvarno bi htio osvojit paket jer vas sve volim i htio bi da svi iz moje obitelji i svi moji prijatelji znajo koji je najbolji youtube kanal na cijelome svijetu. P.S. Sretno svima
  • martina85

    Voljela bi osvojiti taj paket jer jos nikad nisam osvojila nesto od JoomBoosa
  • Emica1

    OMG!!!!Stvarno bih jako zeljela osvojit taj paket jel jak ovolim JOOMBOOS!Ja nezz sto bih bez JOOMBOOSA...nezz valjda bih se ubila..no uglavnom nadam se da cu osvojit taj paket i sretno svima #joomboossveee
  • FilipMihalj

    Želim osvojiti paket jer volim JOOMBOOS i jer mi je najdraži youtube kanal. Cijelo vrijeme gledam videe od JOOMBOOSA. P.S. Elizabeta je bolja👑😂💲 #youtubekraljica
  • bosnjak.leaa

    Želim osvojiti Joomboos paket zato što obožavam Joomboos i sve ytere u njemu ofc. Sve videe na Joomboosu sam pogledala najmanje 50 puta i nisu mi dosadili. Imate samo jednu manu najbolji ste na Balknau. 🌏🔐 Zanemarite hejtere i njihove ... prikaži još!
  • Avatar ivana80

    ivana80

    Ja obožavam joomboos jer su oni jako smiješni i zabavni i imaju jako dobre jutubere zato ja želim osvojiti joomboos poklon!!!!!!!🎉🎉🎉❤❤❤❤❤
  • AnaTilman

    Zelim osvojiti paket jer obozavam JOOMBOOS.Jednostavno je najbolji youtube kanal.👑Volim ga jer su svi youtuberi simpaticni i jako zabavni.❤Nadam se da cu dobiti paket,ali sretno svima.😉
    • AnaTilman

      Ne mogu rjesiti anketu tako da sretno svima koji sudjeluju
  • leon

    Sretno svima sigurno ja necu osvoit jer neman srece ali molin jomboos da osvoim jako vas molim svi su mi najbolji
  • Avatar PetraIvišić11

    PetraIvišić11

    JoomBoos volim i gledam svaki video koji izadje.Svi su mi YouTuberi dragi ali bas svi, jako su smijesni i vole radti svakakve stvari. Marko Vuletić je kao covjek iz lunaparka, TheSikrt je covjek koji ima najljepse oci a Lay-Z covjek ... prikaži još!
  • Avatar laura24

    laura24

    Sretno svima iako bih ja to htjela osvojiti jer imam jos jednu godinu skolovanja (sad cu u 8. Razz) i svake godine ja i moje prijateljice pisemo gluposti u jednu biljeznicu, zafrkavamo se i igramo igre... i na kraju godine ... prikaži još!
  • ela77

    Bila bi najsretnija ako osvojim paket jer nemam nista od joomboosa a pogledala sam svee videe. Ali svejedno sretno svima😘❤
  • mirtalovesjoomboos

    Ja bih htjela osvojit paket jer sam ja "jako bitna". Da osvojim paket svima bi placala racune😂😂
  • david93

    Ja bih htio osvojiti paket jer obozavam joomboos i mislim da bi onda sve stvari uokvirio i stavio na svoj zid😂😂😘
  • lucija109

    Ja bih voljela osvojiti paket jer obozavam joomboos i on mi je omiljeni kanal. Kad bi osvojila ovaj paket bila bi neopisivo sretna
  • ena29

    Ja bih voljela osvojiti JoomBoos paket jer stvarno volim JoomBoos evo primjeri U JoomBoosu su moji omiljeni youtuberi JoomBoos je najkreativni kanal i vidi se da nije običan kanal i uvijek me usreci kad sam tuzna jer ima smijesnih videa ... prikaži još!
    • ena29

      A kad bi dobila paket spavala bih s nijime i ukrasila si subu ma ne sobu i cijelu kuću
  • Avatar filipyebro

    filipyebro

    Vi ste najbolji❤❤ Pratim vas od pocetka👑👑 Ako nedobijem nista nema veze..Bolje pokusati Nikad nisam nista osvojio😄 Volim vas najviseeeee👈👈 Svi ste svatki👐👐 Cao,Nadam se da cu osvojiti...
  • Avatar filipyebro

    filipyebro

    Jako bi volio dobiti paket...Pusa stalno me usrecite kad sam tuzan❤❤💚💚
  • lucija44

    Mnogi govore ja sam tvoj najveci najveći fan a drugi kaže ne ja sam tvoj najveći fan nije istina mi smo svi vasi fanovi i nema razlike , osim što vas neki gledaju manje neki vise . Neki imaju idole ... prikaži još!