24 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dora80

    Ja želim ostvariti svoje snove!!
  • Lelixa_love

    Ja zelim vise vjerovati u sebe
  • Markodarko

    Jel se uz časopis dođe potpis
  • Avatar nina08

    nina08

    Maso imas savrsene videe svaka cast puno te volim.P.S:Snimi svoju nocnu rutinu...😘😘😘😘
  • ante59

    Naši super su drukčije je vidjeti te preko yutjuba nego uživo kada sam te vidio bio sam u razinu omg ja sam sa Vama pričao i svi ste super pogotovo joomboos😀😇
  • ivan85

    Bok Mašo.Imaš pre pre dobre videe.I jako se trudiš oko JoomBoos-a.Nadam se da ćeš dobiti još puno novih pretplatnika i da nećeš izbrisati svoj kanal.
  • petra757

    Maša jedna si mi od dražih youtuberica videi su ti odlični pa tako i ovaj sad vidjela sam te u živo i toliko si zabavna voliš pomagati drugima i to mi se jako sviđa samo tako nastavi i želim ti ... prikaži još!
  • petra757

    Željela bih da što prije prođu požari, da sva bolesna djeca što prije ozdrave i da se pomogne siromašnoj djeci za sebe ne želim ništa jer ja za razliku od nekih ima svoj dom i svoju obitelj i zato moram ... prikaži još!
  • sarah79

    Mašo zeljela bih osvojiti sjajila za usne
  • Avatar litlepets24

    litlepets24

    Mašo molim te BB kremu, korektor, puder u kamenu, tamno sjenilo, tuš, masakru, rumenilo, hajlajter, sjenilo od maline. Ja jako obožavam tvoje vidre na YouTubu.😍😘😉Pozdrav od Lee!
  • ana46

    Što reci :D Maša carice. Svaki video je super. Ali ovaj je zaista savršen. i sviđa mi se njezina rutina. I vjerujem da bi svaka žena/djevojka voljela tako se svakog jutra buditit i obaviti svoju rutinu. Sviđa mi se kako ... prikaži još!
  • ninarock411

    Molim te Mašo može strawberry ruž
  • gorana

    Mašo jako te volim i zato bih htjela dobiti:BB kremu,tuš,rumenilo od jagode,kremu s mirisom od jagode,maskaru,kremu za lice za običnu kožu, kremu za ruke od vanilije i odstranjivač za nokte bez acetona.Mislim da sam zatražila previše ali tako je to ... prikaži još!
  • Minelacool211

    Maso jako bih voljela da dobijem odstranjivac za nokte bez acetona, kremu sa mirisom od cokolade, kremu za ruke on vanile i sjajilo od vanile jako te volim i pratim tvoje vide na youtube i svidjaju mi se tvoju videi ... prikaži još!
  • marijana7

    Bok maso jako te volim.Htjela bih BB kremu ,tus i highliter nista puno.pusa.Caoooo
  • gabriela41

    Mašo voljela bih te upoznati kao i ostale youtubere s JoomBoosa. Obožavam te i uvijek očekujem tvoje nove videe. Sviđaju mi se svi proizvodi u tvojem videu i možeš li molim te napraviti Back to school video na JoomBoos kanalu. ❤❤❤
  • tiffany

    Bok Mašo ja te volim ti si najbolja Yutuberica i nadam se daću dobiti ovaj beauty poklon pošto sam za poklone preko tvog instagram profila i ništa nisam dobila volim te ❤❤❤❤❤❤
  • ivana81

    Volim vas sve puno a tebe Mašo najviše!❤ Obažavam Vas sve i najviše si želim bb-kremu! Pusa svima iz JOOMBOOSA!💓😋👧
  • ivana81

    Mašo odlična si youtuberica! Volim gledati tvoje videe i obožavam Vas sve❤ Nadam se da ću dobiti tvoj beauty poklon i pusa svima iz JOOMBOOSA❤👧😋
  • josipkavukovic

    Draga Maša, voljela bih od tebe osvojiti kremu za tijelo od jagode i četkice za šminkanje. Voljela bih to osvojiti, zato jer nikada nisam nista osvojila, a i ako to osvojim bila bih presretna. Volim te puno i želim svima sreću. 😊💗