Bez srama 1086 pregleda 01. travnja 2019.

Urnebesan TB: Prve Instagram fotke najvećih zvijezda

kim kardashian/lady gaga/instagram

Kako je Beyonce izgledala 2012. godine i kakvu furku je furala na Instagramu? Donosimo najbolji throwback danas

Sigurno te oduvijek zanimalo koja je bila prva fotka koju je neka zvijezda koju obožavaš objavila na Instagramu? Okej, možda te i ne zanima baš toliko, ali svejedno ti donosimo popis prvih Instagram objava celebrityja s InStylea koji bi te mogao dobro nasmijati. 

1. Beyonce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Beyoncé (@beyonce)

2. Selena Gomez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I'm back.... #STARSDANCE

Objavu dijeli Selena Gomez (@selenagomez)

3. Ariana Grande

4. Britney Spears

5. Kylie Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rain day fire<3

Objavu dijeli Kylie (@kyliejenner)

6. Kim Kardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My first instagram pic... Kisses for instagram!

Objavu dijeli Kim Kardashian West (@kimkardashian)

7. Kendall Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Disneyland!

Objavu dijeli Kendall (@kendalljenner)

8. Gigi Hadid

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V's 1st BDay!!

Objavu dijeli Gigi Hadid (@gigihadid)

9. Emily Ratajkowski 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Babs

Objavu dijeli Emily Ratajkowski (@emrata)

10. Chrissy Teigen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I'm officially instagramming.

Objavu dijeli chrissy teigen (@chrissyteigen)

11. Lady Gaga

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Lady Gaga (@ladygaga)

12. Justin Bieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Justin Bieber (@justinbieber)

13. Harry Styles

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deerstagram?

Objavu dijeli @ harrystyles

14. Reese Witherspoon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HAPPY MOTHER'S DAY to my amazing mother! And all the wonderful mothers out there !

Objavu dijeli Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

POGLEDAJ NOVI VIDEO NA JOOMBOOSU:

Zanima te zašto je Petrino YouTube ime SaamoPetraa? Saznaj u novoj knjizi koja je u prodaji na Žutom kliku, kioscima Tiska i knjižarama! 

 | Autor:

Tvoja reakcija?

1 Komentar/a

Pročitaj sve