10 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dbeber

    dbeber

    ja sam sve tekme pratio. ali ova sinoćnja je bila brootaaallaaaaaaa bravo naši samo jako! zlatni sjaj
  • onajkojinijemoj

    Zlatni sjaj sinovi vatreni ponos Hrvatski
  • srbija

    Pa ne moze sreca da vam pomogne i u finalu jbt.Do sada ste pobedili sve utakmice uz pomoc srece.Epa hvala Bogu u finalu nije bilo tako.ALLEZ FRANCE.CHAMPIONS DE MONDE.IDEMO BREEE💪❤
    • Giove

      Malo boli a :-D Hrvati...veličanstveni Hrvati viceprvaci svijeta...ej...kad će srbčići bit?
    • srbija

      Viceprvaci? AHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHAHHAHAHAHHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAH ako ti tao kazes😘
    • Prcke

      četniče jadni
    • Prcke

      jadan si baš, četniče haha
  • Kruno

    Hrvatska je najjača na svijetu i tako ce bit na euru i sljedećem svjetskom prvenstvu😍
  • Nika2301

    Da bi dosli do finala trebalo je vise od srece, da imas imalo pojma o icemu skuzio bi da to nije sreca al ionako vi necete nikad ni blizu finala pa radije doma sjedi i budi ponosan jer ste susjedi ... prikaži još!
  • srbija

    Nika2301 inace zensko sam tkd