8 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • petra123

    Sve što trebaš napraviti jest odjenuti nove krpice ali neka budu malo kraće počni raditi tulume te voditi društvo u kino, na skove ili pizzu.Počni se malo nabacivati dečkima te radi privlačne osmijehe.Tako će te svi zavoljeti i stalno češ ... prikaži još!
  • petra2

    Trebas imati prijatelje koji ce te podrzat u svemu sto god napravila ,ljepotu i stil za oblacenje. :)
  • lora2

    Trebamo imati skupu odjeću,trebamo imati najljepšeg i najpopulatnijeg dečka u školi,trebamo drugima za rođendan kupovati skipe poklone
  • sandra.samo

    Kako bi postali popularni, netreba nam ni lova, ni šminka, ni ništa takvo. Treba nam samo dobro ponašanje, pamet u glavi i ne raditi ono što rade drugi kako bi se uklopili. Ne trebamo ni piti, ni pušiti, ni drogirati ... prikaži još!
  • kristina

    Da bi posto popularan moras naci sto bolje drustvo s kojim ces se ludirati i raditi sto zelis,moras se ljepo oblačiti i biti bahata....Imati svoj stav i biti uporan.
  • zvijezda20201

    Mislim da kako bi postala popularna ne trebas imati skupu odjecu, iPhone ili bilo sto takvo. Mislim da trebas biti originalna, imati vlastiti stil odijevanja, biti nasmijana i ljudi ce to prepoznati. :-)
  • Directionerka

    Kako bi postao popularan ne treba biti lijep nego dobar i pun samopouzdanja to po meni osvaja ljude
  • angelina

    Nisi popularan ako imaš novca,400 prijatelja od kojih poznaš samo 15. To može svatko imati. Popularan si ako imaš 1 ili 2 prava prijatelja kojima vjeruješ. Za popularnost trebaš biti svoj,pravedan i pošten na druge načine nisi popularan.