7 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanh

    Kako crveno vozilo ima prednost ako nema znaka da je na cesti sa prednošću prolaska. Ako nema znaka valjda ide pravilo desne strane.
    • jurapura22

      Jer ti ides sa makadama, pogledaj bolje sliku ;) Identicna mi bila u autoskoli pa sam zapamtil
  • beti0

    Ako malo bolje pogledas sliku vidi se da si na cesti od makadama,a ne asfaltiranoj
  • Vilim7

    Malo su zakomplicirali, mozda su radovi u ulici, samo oni su u kvartu, a ne na sumskom putu i prije zebre je asfaltirano.......tako da nema potrebe propustat nego zbog radova je on brzi, a ti sporiji pa i tak nije ... prikaži još!
    • hahhahah

      Ti kao vozač na slici si na makadamu a crveni automobil je na asfaltu i zato on ima prednost jel je on na cesti sa suvremenim kolničkim zastorom a ti si na kamenju nema to veze sa brzinom.
    • Vilim7

      Ja bi prosao pa boli me tuki......nisam na sumskom putu bego urbanoj cesti bez znakova ikakvih.....
  • A711

    Vozačku za M kategoriju(skuter do 50 ccm) možeš dobiti sa 15, sa 16 A1 motor do 125 ccm