10 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jastreb

    Sa sela sam i živim u Gorskom kotaru. Kviz je dobar, ali ima nekoliko nedostataka. Nedostatci po pitanjima: 1. U redu, ali i kod nas se svinjokolja odvija u isto vrijeme, a Gorski kotar nije spomenut. 4. Pitanje koje sam ... prikaži još!
    • Jastreb

      Nastavak 7. Još jedno pitanje koje sam riješio metodom eliminacije, jer kod nas se uopće ne uzgaja grožđe. ZBOG SVEGA TOGA ZAKLJUČUJEM DA JE OVO KVIZ: "SAMO SLAVONSKA (ILI NEKA DRUGA REGIJA KOJA ODGOVARA PITANJIMA) DJECA SA SELA..." p.s Velika ... prikaži još!
    • Jastreb

      Pitanja moraju biti opća za cijelu Hrvatsku. Npr. u Gorskom kotaru svako selo ima svoj naziv za goranski nadjev (tako je po standardnom hrv. jez., ali ni u jednom selu se tako ne kaže) tako postoje želudac i nadelo (s ... prikaži još!
    • Jastreb

      To je samo jedan primjer zašto se pitanja ne smiju odnositi na nekoliko regija, nago na sve, jer Slavonac sadi kukuruz, Dalmatinac lovi ribu, dok Goranin niti jedno od toga (osim iznimki na mali broj stanovništva, riječna riba...), a isto vrijedi i za Liku.
  • dancy11.4.2005

    Prava Zagrepčanka! Ko od starijih ne bi znao ove odgovore
  • Patricija22

    9/9
  • Maraš

    9/9
  • Teoherceg

    Ja živim u gradu
  • dancy11.4.2005

    Kao prava Zagrepčanka, sve znam😂