8 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • onajkojinijemoj

    kaj se tu desavažž
  • roko82

    Sve je komplicirao zbog pregleda !!!
  • mala_loodacha

    kaj je onda istina
  • Avatar Larisa2906

    Larisa2906

    Ja mislim da nije XXXTENTACION umro jer nebi napustio toliko ljudi da placu da se ubijaju ama svee i kad bi doslo do toga on ce biti u nasim srcima ziv kao i u svojoj muzici❤
  • Dorian

    Mrtav je potvrdili su njegova dva menazdera jedan iz Empire Recordz a drugi mu je ''Osobni Menadzer'' I taj lievstream je bio kada je snimao spot za ''Look At Me'' i ''Riot'' I u dijelu Riota je bio objesen i ... prikaži još!
    • Dorian

      I njegova mama je potvrdila da su uhvatili ubojicu.
  • FIlipMladic

    Vi niste normalni. Policija i njegovi bliznji su potrvrdili da je preminuo a , ovo sta vi radite za komentare i "views" je tako smetlarsko da nije normalno profitiranje od necije smrti.
  • mia42

    Ja mislim da je on mrtav, čitala sam negdje da na videu nije bilo krvi i stakla jer je video lažan. Da su to neki snimili nakon njegove smrti. Ali nisam sigurna...