Prvi 1 pregleda 22. siječnja 2017.

Justin Bieber objavio rat novom Seleninom dečku?!

justin bieber

Od kad su procurile fotografije koje dokazuju kako Selena Gomez opet ljubi i to, ni više ni manje, bivšeg dečka svoje (bivše) prijateljice Belle Hadid, ne nazire se kraj toj ljubavnoj drami.

 

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

No, čini se kako se Selenin odabir, The Weeknd, ne sviđa ni Justinu Bieberu.

via GIPHY

Naime, za one koji su slučajno posljednjih godina živjeli ispod kamena, Jus i Sel su uz brojne prekide i mirenja bili u vezi gotovo pet godina, a onda su prije dvije godine definitivno završili tu priču. Na žalost mnogih obožavatelja, naravno.

via GIPHY

Po svemu sudeći, iako se trudi ne komentirati novu vezu svoje bivše, pjevaču nije nimalo lako. Naime, Justin je TMZ-ovom novinaru koji ga je uhvatio pri povratku iz restorana u Los Angelesu na pitanje sluša li The Weekndovu glazbu, odgovorio "Naravno da ne. To sr*** je loše!" 

via GIPHY

Drugim riječima, drama ide dalje...

 

Sve naše novosti možete pratiti i na Facebooku te Instagramu! :)

Tvoja reakcija?

BESTSELER NA EKRANU

'The Love Hypothesis' stiže na Prime Video

1 komentar/a

iSABELLAnoah898

Želim zahvaliti dr. Apati, čovjeku koji mi je pomogao popraviti brak i natjerati muža da me više voli. Ako imate bilo kakvih bračnih problema, možete ga kontaktirati izravno na -email- drapata4@gmail.com. Također mu možete poslati WhatsApp/Viber s ovog broja (+447307347648). On je prava osoba koja će vam pomoći s vašim bračnim problemom, želim vam sve najbolje.