Prvi 2534 pregleda 24. studenoga 2018.

Koji celebrity je visok isto koliko i ti? Provjeri!

ariana grande / taylor swift / lebron james / instagram

Sigurno bi ti bilo fora provjeriti koji je to celebrity visok baš poput tebe, zar ne? E pa, sad i možeš

Evo koji celebrity s tobom dijeli, ako ništa drugo, visinu, a tko je puno niži ili pak puno viši od tebe, piše BuzzFeed. Baci oko na popis u nastavku!

145-146 cm: Snooki, reality zvijezda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MAWMA 🎥

Objavu dijeli Nicole "Snooki" Polizzi (@snooki)

147-148 cm: Danny DeVito, glumac

149-150 cm: Kristen Chenoweth, glumica

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Go see the Broadway musical @theprommusical NOW! It’s perfect. #bestnewmusical

Objavu dijeli Kristin Chenoweth (@kchenoweth)

151-152 cm: Ariana Grande, pjevačica

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

that’s all for today .... thank u, next 🖤🏈

Objavu dijeli Ariana Grande (@arianagrande)

154-155 cm: Lady Gaga, pjevačica

156-157 cm: Nicki Minaj, reperica 

159-160 cm: Kim Kardashian, reality zvijezda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛

Objavu dijeli Kim Kardashian West (@kimkardashian)

162-163 cm: Britney Spears, pjevačica

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀🍀🌹 📷: @fiacuzziphotography

Objavu dijeli Britney Spears (@britneyspears)

164-165 cm: Lorde, pjevačica 

166,167-168 cm: Kylie Jenner, reality zvijezda i vlasnica make up brenda

169-170 cm: Beyonce, glazbenica

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Beyoncé (@beyonce)

171,172-173 cm: Rihanna, glazbenica

174-175 cm: Justin Bieber, pjevač

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Objavu dijeli Justin Bieber (@justinbieber)

176,177-178 cm: Taylor Swift, pjevačica

179-180 cm: Michelle Obama, bivša američka prva dama

181,182-183 cm: Harry Styles, pjevač

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sydney, Live On Tour.

Objavu dijeli @ harrystyles

184-185 cm: Timothée Chalamet, glumac

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

with mia madre at the Oscars ❤️

Objavu dijeli Timothée Chalamet (@tchalamet)

186,187-188 cm: Shawn Mendes, glazbenik 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@variety !

Objavu dijeli Shawn Mendes (@shawnmendes)

189-190 cm: John Mayer, glazbenik 

192-193 cm: Jason Momoa, glumac

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coni and Nicole. My two moms. 😂😂😂😂aloha j.

Objavu dijeli Jason Momoa (@prideofgypsies)

194-195 cm: Armie Hammer, glumac

197-198 cm: Michael Jordan, bivši košarkaš 

199-200 cm: Stephen Merchant, glumac

202-203 cm: Lebron James, košarkaš 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More Than‼️‼️ 💪🏾👑

Objavu dijeli LeBron James (@kingjames)

JoomBoos i ove godine organizira najbrutalniji party - VIDEOSTAR PARTY powered by A1 Hrvatska! 16. prosinca u 18h u Tvornici kulture proglasit ćemo Videostar pobjednika i napraviti najveći YouTube party u regiji! Osiguraj svoju ulaznicu na: bit.ly/videostar_partygodine i druži se s JoomBoos youtuberima i onima koji će to uskoro postati. Ovo ne smiješ propustiti! 

 | Autor:

Tvoja reakcija?

5 Komentar/a

Pročitaj sve
  • arianagrande

    Visoka sam kao nitko haha...visoka sam samo 139 cm,a imam 14 godina...
  • Avatar kristina_

    kristina_

    Visoka sam ko ariana😂