Red smijeha, red izazova, red teleportacije - to je ono što Petreković očekuje od pobjednika VideoStara.
- Evo već zadnjih dva tjedna sam u karanteni na tajnoj lokaciji kod Daruvara (adresa u redakciji), gdje sam na visinskim pripremama,izoliran od obitelji, prijatelja, neprijatelja, interneta, društvenih mreža i mrežastih samostojećih čarapa, a sve u pokušaju da iščistim sve do sad viđeno, u svrhu bolje i kvalitetnije procjene novih nadolazećih superstar talenata -objasnio nam je Mario Petreković kako se priprema za novu sezonu VideoStara.
I ove godine JoomBoos kreće u potragu za najboljim YouTuberom, a što je za to potrebno te što očekuje objašnjava nam i ovogodišnji član žirija.
- Osobno bih volio vidjeti da se neko može teleportirati gdje god,ili pak nešto nemoguće, odnosno volio bih vidjeti da je nemoguće moguće, a ne da je moguće nemoguće,jer jedino je moguće da ništa nije nemoguće. Ako me kužite šta mislim? - kazao je.
Ono što je sigurno i ove godine će Videostar biti najzabavniji i najkreativniji on line talent show, a kako i neće kad uz Marija Petrekovića, na vruće stolice žirija sjest će i Filip Dizdar, Sanja Agić, Igor Belan i Igor Barberić.
Jeste li spremni za novu sezonu“VideoStara”, najzabavnijeg online talent showa u regiji? Pripremite se jer uskoro lansiramo, a pobjednik, osim super ugovora s JoomBoosom, osvaja i putovanje u Hollywood.
Klikni reakciju i reci nam što TI misliš! Komentiraj, lajkaj, uživaj ;)
Lansiraj se jer uskoro kreće nova sezona VideoStara!
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
kbc74dnr1992
Komentiraj, znaš da želiš!
Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun?
Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.