14 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ella22

    nakon sto sam ovo vidjela usla sam na instagram, ukucala Marija Zezelj i usla na njezin profil bez problema
  • antonio04

    Instagram od Marije nije hakiran
  • ana41

    profil uopce nije izbrisan ovo ste objavili zbog pregleda ili prikaza kako ocete
    • lcuravic

      Pozdrav Laura, u trenutku kad je napisan članak nije bilo moguće pristupiti njenom Instagramu. Sad jest, što smo i naznačili u članku momentalno - cilj nam je informirati i zabaviti, ne navlačiti. Treba samo pročitati tekst do kraja ponekad. LP :)
    • lcuravic

      Pardon, Ana :)
  • Avatar laura24

    laura24

    Sama sebi "obrisala" instagram da ju nebi netko krivio za brisanje Vanimyjevig instagrama
    • ff970c433dbead45a2df52276cab4279d4975a44

      Sama je sebi obrisala ili ness kako ne bi ona bila kriva za brisanje brisanjeg INSTAGRAMA onog lika sa V xD Kao: Oh i mene su hakirali,oh neee vidis V nisam ti ja hack i mene suuu! Nezz gluposti neke xD
  • ivan_josip

    Joomboos ne zeli objavit, ali ja hocu zato je hate page ne potreban u ovakvim situacijama, trebas biti pozitivan i ne siriti mrznju... Prijavite profil @marija.zezelj_hp
  • SikrtFan4ever

    Nije joj uopće obrisani ja mogu normalno pristupiti profilu.💞👍 P.S.Mnogi kažu da je Vanimy bio samo ,,iskren'' u videu gdje je prozvao Marijz,a to nije iskrenost to je vrijeđanje.Iskrenost je kada kažeš npr. ,,Ne sviđa mi se kako pjevaš,mislim da ... prikaži još!
  • nemanja

    Postavili ste pigresan vanimy profil..
  • ismira

    Da Bogda joj sve ukininili
  • ff970c433dbead45a2df52276cab4279d4975a44

    Briga me za Mariju!!
  • lea46

    Ja sam hejter Vanimya,ali ga nehejtam i ne vrijeđam!! Vanimy je bio iskren kao i Marija Zezelj!