32 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • patricia07

    Rado bih pisala za JoomBoos :)
  • joomboos

    Napokon!! Ja volim praviti kvizove i volim pisati razne tekstove!!
    • lcuravic

      prijavi se :D
  • AnteBalkan

    Carevi
  • mihaela51

    mogu ja molim vas obozavam pisati i praviti kvizove pratim vas sve i zelim da pisem o vama i pravim kvizove
  • noa04

    Mogu li ja pisati kvizove za vas jer jako volim kvizove ,a pogotovo volim joomboos?!😘😘
  • vito45

    Mogu li ja pisati mozgelice zato što volim mozgalice i joomboos
  • mihajlo

    Ja cu pisat zagonetke
  • ff970c433dbead45a2df52276cab4279d4975a44

    Imam glavu punu ideja!! Nije bitno ak imam 11 godina?? Mogla bih napraviti kaj hoćete! Jako,jako,jako jaaaaako bih htjela to! Uvjek pokušavam nešto napraviti za vas,jer ste NAJBOLJI!! (ali nikad nemam sreće,pa neću ni ovaj put :( )
    • lcuravic

      Pošalji nam svoje tekstove na mail, godine nisu važne, ako dobro pišeš :*
  • Avatar Dora1231

    Dora1231

    Ja bi nema veze sto imam 10 godina...imam pune ideje uvijek kad sam u skoli nes trebla smišljat i saznat dobila bi 5
  • pink

    Ja bih rado postavala vasa clanica,mogla bih pisati razne tekstove,kvizove,pitalice... i poslala sam vam preko e-maila poruku gdje sam sve objasnila
  • Almirrah09

    Jel može neko ko ima 14 godina i iz BiH je?❤
    • lcuravic

      Nema baš nikakve veze otkud ste, to su čari interneta :) Bitan nam je samo talent :*
  • leo18

    Ja bi sve radio za joomboos ako triba i pra pod sveeeee molim vas izabraj te mene imam 13 ipo u deveti misec cu 14 i u hrvatskoj zivim
  • antonio44

    pun sam ideja pravi sam novinar zivim u hrvatskoj i puno bi mi znacilo da budem joomboos novinar
  • karla70

    Ja obožavam JoomBoos i bila bih presretna pisati za JoomBoos portal❤Znam napraviti kviz i pisati...Nadam se da ću proći💙Sretno svima💟
  • hrvoje

    Sretno svima, ja sam upravo poslao :)
  • hana18

    Mnogo sam dobar novinar u svojoj skoli idem na novinarsku sekciju i pisem clanke za mladje i starije.Mnogo bi mi znacilo da budem JoomBoos novinar..i ako ja zivim u Bosni,mnogo obozavam JoomBoos i redovno ga pratim.
  • Avatar tena06

    tena06

    Ja bih mogla pisati clanke o dogadajima ili neke intervju-e jer to radim i u skoli,obozavam vas
  • bstojkovski11

    Ja mogu da radim smesne skeceve to sam ja po tome sam poznat a i mogu da pisem pesme kakve vi zelite jako sam srecan sto sam sada u joomboosu hvala vam na tome❤❤
  • mateacerjan

    Ja volim davati ljubavne savjete jer to mi jako dobro ide kad je netko ima problema u vezi ljubavi ja mu pomognem i uvijek sve ispadne dobro.
  • Avatar Lejla8181

    Lejla8181

    Ej....ja sam najveći fan joomboos ekipe i jako vas volim....ja sam dobra u smišljanju priča, više volim pjevati nego pisati...također se volim šaliti i sala je moja dobra strana,uz to volim i prankati.... Također jako volim životinje tako da znam ... prikaži još!