Prvi VOLIMO NOGOMET 1185 pregleda 16. srpnja 2018.

Najbolji trenuci s finalne utakmice Francuska - Hrvatska

Pixsell

Bez obzira na poraz, vi ste naši pobjednici.

Unatoč tome što smo jučer izgubili dvoboj života protiv Francuske, ponosni smo na naše Vatrene. Donosimo ti najbolje trenutke sa sinoćnje utakmice.

1' Početak utakmice –

Na prepunom stadionu Lužnjiki u Moskvi hrvatski navijači zajedno s igračima u glas pjevaju himnu. Napetost je na vrhuncu.

4'

Hrvatska nije impresionirana. Finalnu utakmicu počela je mirno i staloženo, baš kao u svakom dvoboju na ovom prvenstvu.

10’

Hrvatska kontrolira posjed lopte I polako stvara pritisak na gol Francuza koji se svim igračima brane u svojoj polovici I čekaju priliku iz kontranapada.

18’ Gol Francuske – 1:0

via GIPHY

Nakon isceniranog faula od strane Griezmanna, Francuska dobiva slobodni udarac na 30-ak metara od gola. Griezmann oštro nabacuje a Mandžukić loptu nespretno udara glavom I ona završava u golu Hrvatske. Kakva nesreća, autogol!

28' Gol za Hrvatsku! – 1:1

via GIPHY

Napokon izjednačenje!!!! Nakon slobodnog udarca Modrića, lopta je kružila francuskim šesnaestercem da bi došla do Perišića koji vara svog obrambenog igrača i snažnom lijevom nogom pogađa u desni kut! Neobranjivo!

38' Penal za Francusku! 2:1

via GIPHY

Nakon kornera Francuske, Perišić nespretno rukom odbija loptu u gol aut. Francuzi traže asistenciju VAR-a i dobivaju je. Sudac nakon dugog provjeravanja ponovljene snimke dosuđuje zasluženi kazneni udarac.

Griezmann uspješno pogađa, Francuska već vodi 2-1, bez ikakve igre i stvorene šanse! Nevjerojatno kakav peh.

45' – poluvrijeme

Hrvatska nakon infarktnog poluvremena gubi 2:1 iako je realno puno bolja momčad u ovoj utakmici. To pokazuje i sva statistika.

48' – odlična prilika Rebića

Rebić nakon sjajnog prodora Rakitića dobiva loptu u šesnaestercu Francuza i sjajno puca prema golu, Lloris spretno brani.

52' šansa Mbappea

Hrvatska dirigira igru ali Francuzi su opasno zaprijetili! Mbappe je kao brzi vlak projurio po desnoj strani, ali Subašić je sjajno izašao, skratio kut i obranio!

59' Gol Pogbe 3:1 Francuska

via GIPHY

Francuska opet zabija! Pogba nakon blokiranog udarca pogađa pored nemoćnog Subašića koji je ostao na krivoj nozi. Navijači su u nevjerici, toliko smo bolji ali rezultat izostaje!

65' Gol Mbappe – 4:1

I nažalost još jedan gol! Mladi Mbappe dobiva loptu i odmah je šalje u Subašićevu lijevu stranu. Naš golman kao da nema snage baciti se za loptom. Već je 4:1, naši navijači izgubili su nadu u povratak...

69' Gol Mandžukića 4:2

via GIPHY

Mandžukić je svojom upornošću i stalnim pritiskom pokazao da još postoji nada. Pritisnuo je golmana Llorisa koji nakon neuspješnog driblinga pogađa Mandžukićevu nogu i Hrvatskoj poklanja gol!

90' + 5' Kraj utakmice

Francuska je svjetski prvak a Hrvatska ipak ostvaruje najbolji rezultat u svojoj nogometnoj povijesti! Po svemu prikazanome, Hrvatska nije zaslužila izgubiti, pogotovo ne ovakvom razlikom. Ipak možemo biti ponosni na sve što je naša momčad pokazala ovo prvenstvo!

| Autor:

"Stigao nam je novi broj JoomBoos VideoStar magazina. Ljetno izdanje magazina donosi ti mnoštvo zanimljivih tema i intervjua s našim YouTuberima te super poklone - originalne tetovaže kakve imaju naši YouTuberi.

A ako i ti želiš imati originalnu majicu iz spota navijačke himne, kupi ih na  ŽUTI KLIK. Cijena majice je 120 kuna.