Prvi 1000 pregleda 11. veljače 2019.

Zbog ovih frizura ćeš poželjeti dugu kosu

lanajurcevic/instagram

Svaka djevojka je barem jednom u životu donijela odluku kako se mora ošišati kako bi joj kosa bila zdravija ili se jednostavno odlučila na drastičnu promjenu

Portal Glamour je zavirio u fotogalerije slavnih cura čija duga kosa je toliko prekrasna da nam je teško povjerovati da je prirodna, no u svakom slučaju nas dovodi do odluke kako se više nikada nećemo ošišati.

Bilo da je riječ o crnkama, brinetama ili plavušama, zajedničko ovim slavnim curama je savršeno njegovana i očuvana, predivna duga kosa iza koje zasigurno stoji tim frizera i vojska ljudi koji se brinu kako bi kosa bez obzira na dužinu ostala sjajna i neoštećena.

Naravno da je za ovakve frizure potrebna i odlična genetika, no ukoliko nisi sretnica s gustom i čvrstom kosom bez ispucalih vrhova, na internetu postoji pregršt savjeta te preparata za kosu koji će ti pomoći u njezi i bržem rastu kose.

Donosimo ti nekoliko fotografija čije frizure su nas naprosto oduševile.

1. Cheryl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙

A post shared by Cheryl (@cherylofficial) on

2. Kim Kardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨ golden girl ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

3. Cardi B

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FaceTiming Hennessy

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

4. Priyanka Chopra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fun weekend with fun Glam.. @quinnmurphy @davestanwell #LAdiaries ❤️💋🙏🏼🎉

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

5. Stella Maxwell

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Missin rapunzal @hairbyadir

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

6. Gigi Hadid

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@suspiciousantwerp cozy ☕️ before a busy week ! ❤️🍁 #suspiciousantwerppartner

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

7. Beyonce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

8. Ariana Grande

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☁️ @billboard

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

9. Selena Gomez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

10. Lana Jurčević

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LanaKoncert 🎤 #LastNight Australia here we come ✈️ (Sydney 30.11., Melbourne 1.12.)

Objavu dijeli Lana Jurcevic (@lana_jurcevic)

U novom broju JoomBoos Videostar magazina čitajte najbrutalnije intervjue s Bakom Prase i Dennisom Domianom, otkrijte sve sočne detalje ljubavne priče Nike i Raste, provjerite što vam horoskop sprema na ljubavnom planu u 2019. i nađite još mnogo genijalnih priča. Požurite po svoj primjerak magazina ako ga još niste nabavili, možete ga kupiti na svim kioscima!

 | Autor:

Tvoja reakcija?

1 Komentar/a

Pročitaj sve