71 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • petra78

    Stvarno bi voljela osvojiti taj paketic jer Joomboos je stvadno najbolja,najsmijesnija i najkreativnija stranica na YouTubu.Kada mi je dosadno uvijek okrenem na Joomboos i dobro se zabavim i nasmijem da mi vrijeme proleti.Pozravljam sve Youtubere i znajte da vas obozavam.😍
  • noa24

    Ja bih volio osvojiti taj paket (al necu) Volim vas sve i da da ponovim volio bih osvojiti taj paket (ali svi mi govore ,,ne neces ja cu,,) ali i ako ne osvojim znajte da cu vas uvijek pratiti voljeti ... prikaži još!
  • patricia240

    Zato sto sam veliki fan JoomBoosa i bila bi jako sretna kad bi to osvojila jer bi tada imala bar nesto od vas mojih uzora ali ako ne drago mi je sto sam mogla sudjelovali😍😍😍😘😘
  • gaming

    Zato što imam sve joomboos postere zaljepljene na strop iznad kreveta da kad se probudim prvo pogledam njih i da mi uljepšati dan i kad bih ovo osvojio to bi bila prva nagrada koju sam ikad osvojio pozz😊
  • ema688

    Zato što vas sve obožavam Gloriu Berber,Thesikrita, Lejzy, Davora i Petru,Denis Domino,Bibi Endi,Mašu , Marka vuletica, Magični Leon, Lauru
  • ema688

    Zato što vas sve obožavam. Gloriu Berger, thesikrita, Lejzy, Davora i Petru, Marka Vuletića, Mašu, magičnog Leona...
  • gymnastic

    Jako volim joomboos i ne znam sto bi radila preko praznika nego gledala njihove videe. Ne mogu odluciti koji mi je najdrazi youtuber. Jako bi htjela imati jastuk, majicu, bilježnicu, i šalicu. Nemam nista od toga ali, se nadam da cu osvojiti.😊😊
  • Avatar gabrijela02

    gabrijela02

    Ja bih voljela dobiti paket... JOOMBOOS volim Vas!! 😘👌🔝
  • Avatar hana12

    hana12

    Stvarno bih jako htjela osvojit ovaj poklon jer obožavan JoomBoos.JoomBoos sam počela pratiti nedavno i stvarno mi se uvukao u kožu kako je to sve originalno pjesma "ISTI SAN" ,pa i serija je stvarno bila jako zanimljiva,a u nekim trenutcima ... prikaži još!
  • eva04

    Zelimo osvojiti joomboos paket jer sam iskreni fan i obožavam joomboos .Svaki dan ga gledam i bilo bi mi jako drago da osvojim paket #volimjoomboos
  • Avatar _nikolic_official1

    _nikolic_official1

    Ja stvarno OBOŽAVAM JoomBoos! Ne mogu da verujem da me pratite na instagramu. JoomBoss je ja mislim na 24. Mestu na Balkanu, ali za mene ste najboljii!! Obožavam vas!! Veliki pozzdrav Iz Loznice.. Loznica je mesto u Srbiji!!😍😍😘
  • davor32

    Ja bih htjela osvojiti ovaj paket zato sto iskreno volim JoomBoos ekipu i da bi morala birati za najboljeg YouTubera izabrala bi cijelu ekipu JoomBoos ,zasto?Zato sto je ta ekipa puno kreativnosti ,radosti i ljubavi ovim rijecima ne mogu objasniti ... prikaži još!
  • anja3

    ♡♥♥ JAKO VAS VOLIM ,vas sam fan od 76 tisuca suba.Bolji ste od Refres Youtuba(nzm tocno kk se pise) i htijela bi osvojiti JOOMBOOS paket, Pusa volim vas od Srca ♥♥♡
  • Avatar hana12

    hana12

    Ja bih htjela osvojit ovaj JoomBoos poklon jer jako volim JoomBoos i stvarno mi se uvukao u kožu.Obožavan sve JoomBoos youtubere jer su svi smiješni i zabavni na svoj način.Kada mi neki youtuber lajka ili odgovori komentar budem na sedmom ... prikaži još!
  • vlogs

    SVE VAS OBOŽAVAM GLEDATI PRE ZAKON STE!!!!!! Voljela bih osvojiti JoomBoos jer jednostavno obožavam JoomBoos a pogotovo ISTI SAN. The Sikrit najljepši, Gloria najbolesniji izazovi, Layz najbolji dancer, Marko V., super dečko, Petra lijepaa, Maša slatkica, Dennis dobar glumac, Davor ... prikaži još!
  • Avatar niko10

    niko10

    Pozz ja sam veliki joomboosov fan želim osvojiti ovaj velikiiii paket jer jakoo puno volim joomboos kada video izađe skačem od sreće svaki ćetvrtak odbrojavam do 12:00 jako vas volim i ovo pisem vec sat vremena jer zelim biti onaj ... prikaži još!
  • tina37

    pratim vas od pocetka i stvarno bih bila neopisivo zahvalna i stvarno bih bila najsecnija na svetu kadi dobila taj paket VOLIM VAS NAJVISE NA CELOM SVETU
  • Avatar Mia_v230

    Mia_v230

    Sretno svima i neka najbolji pobjedi
  • Avatar petra30

    petra30

    Jako dugo vec pratim joomboos i stvarno ih sve kako volim bila bi jako sretna da dobijem poklon od jomboosa
  • Avatar gabrijela02

    gabrijela02

    Ja bih voljela dobiti od JoomBoosa paket iako znam da nisam baš te sreće da ga ja osvojim. Ali bila bi sretna da ga dobijem. Pratim JoomBoos svaki dan ako nesto izade ja to moram odmah pogledati bilo to na ... prikaži još!