71 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bojana22

    Evo ja sam ta od 500 njih koji zeli osvojiti taj paket.Voljela bih ga osvojiti zato jer nikad nisam nista osvojila. Joomboos kanal pratim od prvog videa uvijek me uspijete nasmijati nostop vas gledam. Drago mi je sto imate malo ... prikaži još!
  • viktoria

    Obožavam joomboos,istina ne pratim ga dugo,ali otkad ga pratim uljepšao mi je život.Youtuberi koji snimaju za joomboos su tako ekstremni i zabavni.Svaki put kad ih gledam smijem se iako neki video pogledam vise puta.LayZ mi je najdrazi joomboosovac,ali i youtuber.Duboko ... prikaži još!
  • ake

    Jednostavno vi ste najbolji ljudi na svetu I mnogo vas volim mene nije do te kutije vec bih samo barem jednom da budem u vasem video!!Cao Volim Vasssssa najj ste pratim vas of pocetka
  • Avatar marija03

    marija03

    evo ja sam rijesila anketu,nadam se da cu osvojiti poklon jer obozavam vas,zelim srecu svima jer je bitno da sam sudjelovala nemoram pobijediti
  • TheSweety

    Jednostavno pratim vas jer ste ono naj ekila na Youtubeu...Volite drustvo i to je to...Ima lrevise razloga da nabrajam....Zelim taj paket i valjda cu ga osvojit al necu xd
  • ana34

    zelim dobiti paket jer volim sve clanove joomboos-a
  • luka95

    Želim osvojiti taj poklon jel vas pratim i gledam od pocetka i moja soba je u totalnom joom busu ta daa ak dobijem taj poklon onda bude bilo 2 joom bosa i #želimosvojitpoklon
  • nikolina99

    Želim osvojiti ovaj paket jer obožavam JoomBoos i sve njegove članove,kada sam tužna ili sretna obavezno odem do JoomBoos kanala i pogledam video od svakog člana,kada sam kod prijatelja ili oni kod mene obavezno sjednemo pred laptop i gledamo JoomBoos,u ... prikaži još!