71 Komentara Prikaži odgovore
Najstariji
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Članak
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Joomboos.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Joomboos.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DariaCRO

    DariaCRO

    Ja jako pratimo JoomBoos i kažem da ste super. Volim vas najviše na svijetu. Imam Messenger i javite mi se ako hočete. Zovem se Daria Crnjak. Ja sam vaš najveći fan. Uvijek se subscabujem i lajkam vam i nove i ... prikaži još!
  • petrah1

    Dobro JoomBoos ja vas gledam svaki dan kad izbacite pratim vas jako dugo. Htijela bi taj paket ali se nada da cu dobiti paket.Jako vas voli lajkala sam vam skoro sve vide.Pusaaaaa💋💋💋
  • petrah1

    Dobro JoomBoos ja vas gledam svaki dan kad izbacite videmo pratim vas jako dugo. Htijela bi taj paket ali se nada da cu dobiti paket.Jako vas voli lajkala sam vam skoro sve vide.Pusaaaaa💋💋💋 Prvi komentar nije bio dobar.
  • Avatar Viktorija

    Viktorija

    Bila sam na BTF puno puta, ako sam to prezovjela mogu jos bas 200 njih
  • sabina84

    žao mi je što niko od vas ne može da vide moju sobu koja je oblijepljena plakatima joom boos. Na yt provedem 4 sata gledajući joom boos videe i nije me briga da li moram nes uradit za joom boos ... prikaži još!
  • @lorenakuk1

    Ja bih tjela joomboos paket osvojiti jer : nikad nisam ništa osvojila od joombusa. Jako bi se veselila tome
  • ninarock411

    Jakooo želim taj paket jer vi ste mi najjjjjjdražiii youtuberi i jako vas volim p.s.pozzz iz splita
  • ninarock411

    Baš bi se veselila tome😢❤❤🌎🌎😁😁😁😁
  • tamara70

    Zasto zelim JoomBoos paket?Vrlo jednostavno nikada nisam nista osvojila,ali je stetanach sto ne moguda svi osvojiti JoomBoos Paket,kada bi mogli svi osvojiti to bia bilo divno,ali nazalost postoji samo jedan!
  • lucija66

    Zelim osvojiti zato sto mi se nagrade jako sviđaju i zato sto nikad nisam nista dobila.
  • niko30

    Zasto zelim osvojit JoomBoos paket? Zatojer nista nikada nisam osvojio i obozavam JoomBoos i sve iz JoomBoosa. Bilo bi super da svi mozemo osvojit paket!!
  • _x.jooboos.x_

    Zelim jer jednostavno ZELIM😊 jer je joomboos najbolji kanal s kojim se uvijek dobro smijem i gledam stalno i zaljubljena sam u svih jer svi su jednostavno pre dobri i nema im zmjene ... a iako ista zelim to bar ... prikaži još!
  • ermin

    Ja želim da bi mogao dati siromašnoj djeci da imaju
  • marko71

    veliki sam fan joomboosa i svi su mi idoli, paket bi me jaaako usrećio i siguran sam da bih majicu nosio svaki dan jer ste zakon i opušteni i odlično me zabavljate svojim videima, svaki dan gledam videe, skoro cijeli ... prikaži još!
  • adil

    Ja bih htio jel vas pratim doslovno od pocetka svaki video sam lajko i pogledo majcu bi nosio stalno i pio iz ine čaše a bez onog jastuka nebi sigurni mogao zasbat JOOMBOOS ZAUVJEK
  • adil

    Prati vas od pocetka najbolji youtube kanal na svjetu.Kad sa u vidu vidio da se moze osvojiz pketic odma sam otiso ispunit anketu.Majcu bi stalno nosio i iz salice bio i soavo uz jastuk.JOOMBOOS ZAUVJEK
  • Dzena

    Ja bih voljela da osvojim taj paket.Ja imam mladjeg brata koji isto voli JoomBoss, pa bi smo voljeli da osvojimo taj paket. Pratili smo i seriju Isti san i odlicna je.Pa to je sve od mene volim Vas Pusaa Pusaa❤❤
  • Avatar RenatoVoliJoomBoos123r4567qgrt

    RenatoVoliJoomBoos123r4567qgrt

    Volim vas...pogledo sam svaki video.....najbolji ste pozdravljaju vas svi moji prijatelji i braca...A vjerovatno bi vas i moji roditelji da ih imam....bilo bi mi drago da dobijem 📦 pakrt..pusaaa najbolji ste...ako zelite donirajte mi i novce u paketu jer bi ... prikaži još!
  • almina

    Ja bih voljela dobiti taj paket zato sto vas redovno pratim.Smatram da je JoomBoos kanal najbolji na youtube-u.Sve clanove sa JoomBoos kanala mnogo volim.I ako nekada budem imala youtube kanal voljela bih snimati sa nekim clanom JoomBoos kanala, jer to ... prikaži još!
  • luna60

    Pratim joomboos od kada su počeli snimati za yt. Oni su najbolji youtuberi ikada. Pre smijesni su i totalno su ludi ali mislim to kao kompliment. Stvarno želim osvojiti taj paket. Nisam ovo napisala samo kako bi osvojila paket nego ... prikaži još!